آموزش اضافه کردن لوکیشن دلخواه به اینستاگرام

آموزش اضافه کردن لوکیشن دلخواه به اینستاگرام

اینستاگرام اخیراً در نسخه‌های جدید خود قابلیت اضافه کردن موقعیت مکانی دلخواه یا Custom Location را برای کاربران حذف کرده است. به این معنی که شما امکان ورود دستی مکان مورد نظر را ندارید و فعلاً تنها می‌توانید از موقعیت‌های مکانی ثبت شده قبلی خود و دیگران برای عکس و ویدیوهای خود استفاده کنید. برای این که بتوانید از این قابلیت حذف شده استفاده کنید پس با ما همراه باشید تا با آموزش اضافه کردن لوکیشن دلخواه به اینستاگرام آشنا شوید.

در حال حاضر امکانی فراهم شده است که شما با استفاده از فیسبوک بتوانید لوکیشن دلخواه در اینستاگرام اضافه کنید. برای این کار باید اکانت اینستاگرام شما به صفحه فیسبوک‌تان وصل باشد. در این مقاله قصد داریم به آموزش کامل اضافه کردن لوکیشن دلخواه بپردازیم تا بتوانید لوکیشن پست‌های خود را شخصی‌سازی کنید! اگر موافق هستید، در ادامه به بررسی این موضوع بپردازیم.

به دنبال افزایش فالوور اینستاگرام خود هستید؟ پس همین الان از طریق پلن زیر یکی از گزینه های مورد نظر را انتخاب کنید و در عرض چند دقیقه هزاران فالوور و لایک اینستاگرام را دریافت کنید

اضافه کردن لوکیشن دلخواه به اینستاگرام در ۴ مرحله بسیار آسان انجام می‌شود! این ۴ مرحله عبارتند از:

مرحله اول) اتصال فیسبوک به اینستاگرام

این عمل معمولاً برای صفحات تجاری اینستاگرام استفاده می‌شود؛ برای اضافه لوکیشن دلخواه در اینستاگرام ابتدا باید حساب کاربری خود را به فیسبوک وصل کنید. برای این کار وارد پروفایل اینستاگرام خود شوید و از طریق بخش تنظیمات گزینه Linked accounts را انتخاب کنید.

آموزش اضافه کردن لوکیشن دلخواه به اینستاگرام

با ورود به این بخش می‌توانید اینستاگرام خود را به شبکه‌های اجتماعی مختلف وصل کنید که هدف ما اتصال اینستاگرام به فیسبوک است! بنابراین گزینه فیسبوک را انتخاب می‌کنیم تا وارد بخش بعدی شویم:

آموزش اضافه کردن لوکیشن دلخواه به اینستاگرام

در این بخش کافی است اطلاعات فیسبوک خود را بنویسید تا وارد آن شوید. به همین سادگی حساب اینستاگرام شما به فیسبوک وصل شد و می‌توانید بخش بعدی آموزش را دنبال کنید.

مرحله دوم) اضافه کردن لوکیشن دلخواه در فیسبوک

در این مرحله شما باید وارد اپلیکیشن یا سایت فیسبوک شوید تا بتوانید لوکیشن دلخواه خود را انتخاب کنید. پس از ورود به فیسبوک در بخش ایجاد پست جدید کافی است بر روی گزینه Checked-in کلیک کنید:

آموزش اضافه کردن لوکیشن دلخواه به اینستاگرام

البته باید حواستان باشد که لوکیشن موبایل یا لپ‌تاپ شما روشن باشد تا به بتوانید از این قابلیت استفاده کنید. پس از ورود به این بخش باید نام لوکیشن دلخواه خود را وارد کنید!

آموزش اضافه کردن لوکیشن دلخواه به اینستاگرام

اگر لوکیشنی در بخش جستجو پیدا شود، بسیار خوش‌شانس هستید؛ زیرا بدون هیچ دردسری می‌توانید همان را به عنوان لوکیشن دلخواه در اینستاگرام استفاده کنید! اگر لوکیشن‌هایی با مشخصات جستجوشده پیدا شود اما شما آن را دوست نداشته باشید، با کمی خلاقیت می‌توانید مشکل را رفع کنید. مثلاً به جای استفاده از Coffee می‌توانید Coffee Official را انتخاب کنید و لوکیشن خود را ثبت کنید. این کار برای زمانی مناسب است که بخواهید نظر کاربران را به خود جلب کنید و از لوکیشن دلخواه خاص‌تر استفاده کنید.

آموزش اضافه کردن لوکیشن دلخواه به اینستاگرام

برای اضافه کردن لوکیشن دلخواه ابتدا باید لوکیشن را در فیسبوک ثبت کنید! پس از جستجوی لوکیشن موردنظر گزینه Add نمایش داده می‌شود که با اضافه کردن آن، لوکیشن موردنظر شما در فیسبوک اضافه می‌شود.

مرحله سوم) از لوکیشن دلخواه در اینستاگرام استفاده کنید!

مرحله آخر همان مرحله‌ای است که می‌توانید لوکیشن موردنظر را در اینستاگرام و پست‌های خود استفاده کنید. پس از انجام دو مرحله قبل کافی است وارد اینستاگرام شوید و بخش پست گذاشتن را باز کنید. مراحل پست گذاشتن را تا مرحله پایانی که در آن باید لوکیشن ثبت شود، طی کنید:

آموزش اضافه کردن لوکیشن دلخواه به اینستاگرام

در این بخش می‌توانید بر روی Location کلیک کنید و همان لوکیشنی که در فیسبوک ثبت کرده‌اید را اضافه کنید. اگر در هنگام انتخاب لوکیشن دلخواه در اینستاگرام با مشکل مواجه شدید، ۴ راه‌کار برای شما داریم:

راه‌کار اول) گاهی اوقات اینستاگرام و فیسبوک به شما اجازه نمی‌دهند که لوکیشن‌هایی که خیلی از شما دور هستند را انتخاب کنید! بنابراین چند بار لوکیشن‌های نزدیک را انتخاب کنید و سپس لوکیشن دلخواه خود را که در فیسبوک اضافه کرده‌اید را جستجو کنید. برخی کاربران گزارش کرده‌اند که لوکیشن برای بار اول نمایش داده شده اما پس از آن ناپدید شده است. چندین بار این کار را انجام دهید تا بتوانید لوکیشن دلخواه در اینستاگرام اضافه کنید. اگر جواب نداد، به سراغ راه‌کارهای بعدی بروید!

بیشتر بخوانید: افزایش فالوور اینستاگرام؛ چگونه فالوور برای اینستاگرام جذب کنیم؟

راه‌کار دوم) گاهی اوقات لوکیشن شما از دیدگاه فیسبوک و اینستاگرام پذیرفته شده نیست! در گذشته کاربران زیادی در بخش لوکیشن عبارت Just for fun را قرار می‌دادند و اکنون این دو شبکه اجتماعی بر روی این دسته کلمات که در بخش لوکیشن قرار می‌گیرند، حساس هستند. برای جلوگیری از این اتفاق می‌توانید از دسته‌های بهتر و واقعی‌تر استفاده کنید! مثلاً کلمه Home نسبت به عبارت قبلی منطقی‌تر است و احتمالاً اینستاگرام با آن مشکلی ندارد.

راه‌کار سوم) لوکیشن خود را چندین بار جستجو کنید! هنگامی که شما یک لوکیشن جدید اضافه می‌کنید، ممکن است برای مدتی در اینستاگرام ظاهر نشود! برای رفع این مشکل می‌توانید لوکیشن خود را چندین بار در اینستاگرام جستجو کنید تا شاید پیدا شود. اگر پیدا نشد می‌توانید لوکیشن خود را مجدداً در فیسبوک ثبت کنید و از لوکیشن دلخواه در اینستاگرام خود استفاده کنید. پیشنهاد می‌کنم این مرحله را هم چند بار امتحان کنید، زیرا احتمال جواب گرفتن از آن بسیار زیاد است.

بیشتر بخوانید: آموزش کامل بازگردانی اکانت هک شده اینستاگرام

راه‌کار چهارم) در فیسبوک پستی را با لوکیشن دلخواه خود ارسال کنید! یکی دیگر از کارهایی که به نمایش لوکیشن دلخواه کمک می‌کند، استفاده از لوکیشن جدید در پست‌های فیسبوک است. یک پست در فیسبوک ایجاد کنید و لوکیشن دلخواهی که می‌خواهید در اینستاگرام استفاده کنید را در همان پست قرار دهید. سپس به اینستاگرام خود بروید و پستی را با لوکیشن دلخواه در اینستاگرام منتشر کنید! این روش معمولاً جواب می‌دهد اما باز هم کاربرانی بوده‌اند که از این روش جواب نگرفته‌اند.

با استفاده از ۴ راه‌کار معرفی شده در بالا شما شانس زیادی برای اضافه کردن لوکیشن دلخواه دارید اما اگر این روش‌های پاسخگو نبودند، احتمالاً لوکیشن دلخواه شما کلمه‌ای بوده که اینستاگرام و فیسبوک آن را به عنوان لوکیشن به حساب نمی‌آورند. کافی است کلمه مربوط به لوکیشن موردنظر خود را تغییر دهید و مجدداً آن را در فیسبوک ثبت کنید.

آموزش اضافه کردن لوکیشن دلخواه به اینستاگرام

نتیجه‌گیری

استفاده از لوکیشن اینستاگرام به صفحات مختلف کمک می‌کند تا بتوانند به کاربران اطلاعات بیشتری بدهند. همچنین بسیاری از کسب‌وکارها باید پست‌های مربوط به برگزاری همایش را به کمک لوکیشن درج کنند تا کاربران بدانند آن همایش در کدام شهر یا منطقه برگزار می‌شود! گاهی مناطق به صورت دقیق در اینستاگرام وجود ندارند و به همین دلیل باید لوکیشن شخصی در اینستاگرام استفاده شود که این قابلیت برای صفحات مربوط به کسب‌وکارها اهمیت و ارزش زیادی دارد. در این مقال به بررسی کامل این موضوع پرداختیم که می‌توانید لوکیشن دلخواه خود را اضافه کنید!

اکنون شما بگویید! برای اضافه کردن لوکیشن دلخواه راه‌حل دیگری را می‌شناسید؟ در بخش نظرات می‌توانید تجربیات، سوالات و راه‌کارهای خود را با ما در میان بگذارید.

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *