چطوری استوری های برخی کاربران را در ایسنتاگرام غیر فعال کنیم؟

چطوری استوری اینستاگرام برخی کاربران را در غیر فعال کنیم؟

اینستاگرام در طول این چند سال تغییر و تحولات زیادی را در طراحی به‌ خود دیده، تا امروز که از تغییرها و قابلیت‌های متنوعی پرده برداشته است. این شبکه‌ی اجتماعی در ادامه‌ی این تغییرات، از اسنپ‌چت الهام گرفته و قابلیت جدیدی را اضافه کرده است. در نسخه‌ی ۹.۳ اینستاگرام به بعد ، چند گزینه جدید به بخش استوری اضافه شده که آن‌ها هم الهام‌گرفته از اسنپ‌چت هستند.

به دنبال افزایش فالوور اینستاگرام خود هستید؟ پس همین الان روی لینک افزایش فالوور اینستاگرام کلیک کنید و در عرض چند دقیقه هزاران فالوور ایرانی اینستاگرام را دریافت کنید

کاربران می‌توانند عکس‌ها و فیلم‌هایی را که در استوری شان آورده‌اند به طور پیش‌فرض ذخیره کنند و همچنین استوری افرادی را که دنبال می‌کنند در صفحه‌ی خود غیرفعال (Mute) کنند تا برای آنها نمایش داده نشود.

مقاله مرتبط: آموزش کامل لایو (پخش زنده ویدیویی) اینستاگرام

برای فعال کردن ذخیره‌سازی، کافی‌ست آیکون چرخ‌دنده در محیط دوربین استوری را بفشارید و گزینه Always Save Photoesand Videos را انتخاب کنید. شما مختارید که انتخاب کنید همه‌ی استوری‌ها را به‌طور کلی دریافت کنید یا این‌که وقتی در حال تماشای استوری‌تان هستید، با انتخاب آیکون سه نقطه در گوشه‌ی پایین سمت راست، عکس‌ها و فیلم‌ها را به طور مجزا ذخیره کنید.

چطوری استوری های برخی کاربران را در ایسنتاگرام غیر فعال کنیم؟

غیرفعال کردن نمایش استوری‌ها کمی ساده‌تر است. کافی‌ست انگشت‌تان را روی استوری موردنظر نگه دارید تا گزینهMute ظاهر شود. این قابلیت یکی از مشکلاتی را که از ابتدای اضافه شدن استوری وجود داشت، برطرف می‌کند‌: این‌که با دیدن تعداد بسیار زیاد استوری‌ها در بالای صفحه، کاربر دچار حس هولناکی می‌شود. البته کاربران اسنپ‌چت نسبت به اینستاگرام افراد کمتری را دنبال می‌کنند و طبعا تعداد استوری‌ها در این برنامه مناسب‌تر است. حالا با غیرفعال (Mute) کردن استوری انتخاب‌شده از یک حساب کاربری، حباب استوری به انتهای نوار نمایش استوری‌ها منتقل می‌شود و وقتی در حال تماشای استوری‌های دیگران هستید، برنامه به‌طور خودکار آن استوری را نمایش نمی‌دهد. برای دیدن این استوری باید آن را از حالت غیرفعال خارج کنید.

بیشتر بخوانید: چرا باید روی اینستاگرام سرمایه گذاری کنیم

اینستاگرام همچنین قابلیت دیگری را اضافه کرده و آن امکان انتخاب رنگ برای نوشته‌ها در استوری است؛ این یکی هم ایده‌ی کوچکی‌ست که این شبکه‌ی اجتماعی از اسنپ چت قرض گرفته است. این‌طور که پیش می‌رود، می‌توان نتیجه گرفت که این تغییرات آخرین موضوعاتی نخواهند بود که از اسنپ چت به اینستاگرام می‌آیند و در آینده با قابلیت‌های جدید دیگری هم روبه‌رو خواهیم شد.

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *